Trainingstijden

Onderstaand zijn de trainingstijden weergegeven voor Baanatletiek en Loopsport voor alle trainingsgroepen. Nadere informatie over de trainingsgroep is te zien als de trainingsgroep (witte letters op oranje achtergrond) wordt aangeklikt. 
 
Atletiek Junioren A/B, senioren en masters
maandag 19:30 - 21:00 (Top)snelheid & startblokken Sportpark De Duinloper, Castricum Igor Smits
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Jacco Verhulst
woensdag 19:30 - 21:00 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Maria Sofan
donderdag 19:30 - 21:00 Looptechniek & Tempo Kort Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
donderdag 19:30 - 21:00 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Alan Pijlman
zaterdag 09:30 - 11:00 Heuveltraining Duinen Rogier Tetterode Ravestein
 
Atletiek Junioren C/D
maandag 19:00 - 20:30 Looptraining Sportpark De Duinloper, Castricum Diana Spaargaren
woensdag 18:30 - 19:45 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Maria Sofan
donderdag 18:30 - 19:45 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Alan Pijlman
 
Atletiek Pupillen A1/A2
dinsdag 18:15 - 19:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Lucas Schram
zaterdag 10:15 - 11:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Sten van der Moer
 
Atletiek Pupillen mini en B/C
dinsdag 17:00 - 18:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Lucas Schram
zaterdag 09:00 - 10:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Sten van der Moer
 
Hardlopen Looptechniek & Tempo Kort
dinsdag 19:30 - 21:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
zondag 09:30 - 11:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
 
Hardlopen Loopgroep 2- Ari Smit
maandag 19:30 - 21:00 Duurlooptraining In de donkere maanden vanaf de Brink Ari Smit
woensdag 19:30 - 20:45 Hardlooptraining Baan Ari Smit
zaterdag 09:15 - 10:45 Duintraining Ari Smit
 
Hardlopen Loopgroep 8 Dames (DiMo) Annerieke Osinga
dinsdag 08:45 - 09:45 Looptraining Annerieke Osinga
 
Hardlopen Loopgroep 1- Jacco Verhulst
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Jacco Verhulst
 
Hardlopen Loopgroep 3- Piet Hein Twisk en Monique van Wijngaarden
dinsdag 19:45 - 21:00 Looptraining Piet-Hein Twisk
 
Hardlopen Loopgroep 5- Beene Vis
donderdag 19:45 - 21:00 Looptraining Beene Vis
 
Hardlopen Loopgroep 4- Jean Brakenhoff
maandag 09:00 - 10:30 Looptraining Jan Brakenhoff
 
Hardlopen Loopgroep 6- Recreanten Wim Noom
woensdag 09:00 - 10:15 Looptraining Wim Noom
zaterdag 09:00 - 10:15 Looptraining Wim Noom
 
Hardlopen Loopgroep 7- Jorg van der Wel / Sandra Straathof
woensdag 19:30 - 20:30 Looptraining Jorg van der Wel
 
Hardlopen Loopgroep Joop Beentjes
zondag 09:30 - 11:00 Duintraining Joop Beentjes
 
Hardlopen TDR Jeugd
dinsdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
donderdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 09:00 - 10:15 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 10:15 - 11:30 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zondag 09:00 - 11:00 Duintraining Duinen Castricum of Schoorl Eugene van Kruchten
 
Hardlopen TDR selectie
dinsdag 19:00 - 21:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
zondag 09:00 - 11:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
 
Sportief bewegen Blijf-Fit
zaterdag 08:30 - 10:00 Sportief Bewegen Wim Behrens
 
Wandelen Sportief wandelen
donderdag 09:15 - 10:30 Wandeltraining Irma Straver
 
Terug naar boven