Trainingsoverzicht

Junioren A/B, senioren en masters
maandag 19:30 - 21:00 (Top)snelheid & startblokken Sportpark De Duinloper, Castricum Igor Smits
dinsdag 19:30 - 21:00 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Jacco Verhulst
woensdag 19:30 - 21:00 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Maria Sofan
donderdag 19:30 - 21:00 Looptechniek & Tempo Kort Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
donderdag 19:30 - 21:00 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Alan Pijlman
zaterdag 09:30 - 11:00 Heuveltraining Duinen Rogier Tetterode Ravestein
 
Junioren C/D
maandag 19:00 - 20:30 Looptraining Sportpark De Duinloper, Castricum
woensdag 18:30 - 19:45 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Maria Sofan
donderdag 18:30 - 19:45 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Alan Pijlman
 
Pupillen A1/A2
dinsdag 18:15 - 19:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Lucas Schram
zaterdag 10:15 - 11:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Sten van der Moer
 
Pupillen mini en B/C
dinsdag 17:00 - 18:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Lucas Schram
zaterdag 09:00 - 10:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Sten van der Moer
 
Looptechniek & Tempo Kort
dinsdag 19:30 - 21:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
zondag 09:30 - 11:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
 
Loopgroep 2- Ari Smit
maandag 19:30 - 21:00 Duurlooptraining Ari Smit
woensdag 19:30 - 20:45 Duintraining Duinen Ari Smit
zaterdag 09:15 - 10:45 Duintraining Duinen Ari Smit
 
Loopgroep 8 Dames (DiMo) Annerieke Osinga
dinsdag 08:45 - 09:45 Looptraining Annerieke Osinga
 
Loopgroep 1- Jacco Verhulst
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Jacco Verhulst
 
Loopgroep 3- Piet Hein Twisk en Monique van Wijngaarden
dinsdag 19:45 - 21:00 Looptraining Sportpark De Duinloper, Castricum, Duinen Piet-Hein Twisk
 
Loopgroep 5- Beene Vis
donderdag 19:45 - 21:00 Looptraining Beene Vis
 
Loopgroep 4- Wim Noom
maandag 09:00 - 10:30 Looptraining Wim Noom
 
Loopgroep 6- Recreanten Wim Noom
woensdag 09:00 - 10:15 Looptraining Sportpark De Duinloper, Castricum, Duinen Wim Noom
zaterdag 09:00 - 10:15 Looptraining Sportpark De Duinloper, Castricum, Duinen Wim Noom
 
Loopgroep 7- Jorg van der Wel / Sandra Straathof
woensdag 19:30 - 20:30 Looptraining Jorg van der Wel
 
Loopgroep Joop Beentjes
zondag 09:30 - 11:00 Duintraining Duinen Joop Beentjes
 
TDR Jeugd
dinsdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
donderdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 09:00 - 10:15 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 10:15 - 11:30 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zondag 09:00 - 11:00 Duintraining Duinen Castricum of Schoorl Eugene van Kruchten
 
TDR selectie
dinsdag 19:00 - 21:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
zondag 09:00 - 11:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
 
Blijf-Fit
zaterdag 08:30 - 10:00 Sportief Bewegen Wim Behrens
 
Sportief wandelen
donderdag 09:15 - 10:30 Wandeltraining Irma Straver
 
Terug naar boven