Trainingsoverzicht - per categorie

Baanatletiek
maandag 19:00 - 20:30 Looptraining Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren C/D Dennis Huis in 't Veld , Janine Kalverla, Toby Schulte, Igor Smits, Maria Sofan, Diana Spaargaren
maandag 19:30 - 21:00 (Top)snelheid & startblokken Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren A/B, senioren en masters Rogier Tetterode Ravestein, Eugene van Kruchten, Alan Pijlman, Igor Smits, Maria Sofan, Rogier Tetterode Ravestein, Jacco Verhulst
dinsdag 17:00 - 18:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Pupillen mini en B/C
dinsdag 18:15 - 19:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Pupillen A1/A2
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren A/B, senioren en masters Rogier Tetterode Ravestein, Eugene van Kruchten, Alan Pijlman, Igor Smits, Maria Sofan, Rogier Tetterode Ravestein, Jacco Verhulst
woensdag 18:30 - 19:45 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren C/D Dennis Huis in 't Veld , Janine Kalverla, Toby Schulte, Igor Smits, Maria Sofan, Diana Spaargaren
woensdag 19:30 - 21:00 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren A/B, senioren en masters Rogier Tetterode Ravestein, Eugene van Kruchten, Alan Pijlman, Igor Smits, Maria Sofan, Rogier Tetterode Ravestein, Jacco Verhulst
donderdag 18:30 - 19:45 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren C/D Dennis Huis in 't Veld , Janine Kalverla, Toby Schulte, Igor Smits, Maria Sofan, Diana Spaargaren
donderdag 19:30 - 21:00 Looptechniek & Tempo Kort Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren A/B, senioren en masters Rogier Tetterode Ravestein, Eugene van Kruchten, Alan Pijlman, Igor Smits, Maria Sofan, Rogier Tetterode Ravestein, Jacco Verhulst
donderdag 19:30 - 21:00 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Junioren A/B, senioren en masters Rogier Tetterode Ravestein, Eugene van Kruchten, Alan Pijlman, Igor Smits, Maria Sofan, Rogier Tetterode Ravestein, Jacco Verhulst
zaterdag 09:00 - 10:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Pupillen mini en B/C
zaterdag 09:30 - 11:00 Heuveltraining Duinen Atletiek, Junioren A/B, senioren en masters Rogier Tetterode Ravestein, Eugene van Kruchten, Alan Pijlman, Igor Smits, Maria Sofan, Rogier Tetterode Ravestein, Jacco Verhulst
zaterdag 10:15 - 11:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Atletiek, Pupillen A1/A2
Loopsport
maandag 09:00 - 10:30 Looptraining Hardlopen, Loopgroep 4- Jean Brakenhoff Jan Brakenhoff, Piet-Hein Twisk, Monique van Wijngaarden
maandag 19:30 - 21:00 Duurlooptraining In de donkere maanden vanaf de Brink Hardlopen, Loopgroep 2- Ari Smit Ari Smit, Michiel Bosland, Marc Carton, Frank van Esch, Janny Hollenberg, Peter Hollenberg, Irene Kos, Joost van der Linden, Judith Tamis, Cor Termes, Magda Weeda - Heinis, Nanda Zonjee
dinsdag 08:45 - 09:45 Looptraining Hardlopen, Loopgroep 8 Dames (DiMo) Annerieke Osinga Annerieke Osinga
dinsdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Hardlopen, TDR Jeugd Eugene van Kruchten
dinsdag 19:00 - 21:00 Hardlooptraining Baan Hardlopen, TDR selectie
dinsdag 19:30 - 21:00 Hardlooptraining Baan Hardlopen, Looptechniek & Tempo Kort Eugene van Kruchten
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Hardlopen, Loopgroep 1- Jacco Verhulst Jacco Verhulst
dinsdag 19:45 - 21:00 Looptraining Hardlopen, Loopgroep 3- Piet Hein Twisk en Monique van Wijngaarden Piet-Hein Twisk, Monique van Wijngaarden
woensdag 09:00 - 10:15 Looptraining Hardlopen, Loopgroep 6- Recreanten Wim Noom Wim Noom, Beene Vis
woensdag 19:30 - 20:30 Looptraining Hardlopen, Loopgroep 7- Jorg van der Wel / Sandra Straathof Jorg van der Wel, Sandra Straathof - van Berkum
woensdag 19:30 - 20:45 Hardlooptraining Baan Hardlopen, Loopgroep 2- Ari Smit Ari Smit, Michiel Bosland, Marc Carton, Frank van Esch, Janny Hollenberg, Peter Hollenberg, Irene Kos, Joost van der Linden, Judith Tamis, Cor Termes, Magda Weeda - Heinis, Nanda Zonjee
donderdag 09:15 - 10:30 Wandeltraining Wandelen, Sportief wandelen Irma Straver
donderdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Hardlopen, TDR Jeugd Eugene van Kruchten
donderdag 19:45 - 21:00 Looptraining Hardlopen, Loopgroep 5- Beene Vis Beene Vis
zaterdag 08:30 - 10:00 Sportief Bewegen Sportief bewegen, Blijf-Fit Wim Behrens
zaterdag 09:00 - 10:15 Looptraining Hardlopen, Loopgroep 6- Recreanten Wim Noom Wim Noom, Beene Vis
zaterdag 09:00 - 10:15 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Hardlopen, TDR Jeugd Eugene van Kruchten
zaterdag 09:15 - 10:45 Duintraining Hardlopen, Loopgroep 2- Ari Smit Ari Smit, Michiel Bosland, Marc Carton, Frank van Esch, Janny Hollenberg, Peter Hollenberg, Irene Kos, Joost van der Linden, Judith Tamis, Cor Termes, Magda Weeda - Heinis, Nanda Zonjee
zaterdag 10:15 - 11:30 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Hardlopen, TDR Jeugd Eugene van Kruchten
zondag 09:00 - 11:00 Duintraining Duinen Castricum of Schoorl Hardlopen, TDR Jeugd Eugene van Kruchten
zondag 09:00 - 11:00 Hardlooptraining Baan Hardlopen, TDR selectie
zondag 09:30 - 11:00 Hardlooptraining Baan Hardlopen, Looptechniek & Tempo Kort Eugene van Kruchten
zondag 09:30 - 11:00 Duintraining Hardlopen, Loopgroep Joop Beentjes Joop Beentjes
Terug naar boven