Trainingstijden

Atletiek Trainingsgroep pupillen mini en B/C
dinsdag 17:00 - 18:00 Atletiektraining Sten van der Moer
zaterdag 09:00 - 10:00 Atletiektraining Sten van der Moer
 
Atletiek Trainingsgroep pupillen A1 en A2
dinsdag 18:15 - 19:15 Atletiektraining Sten van der Moer
zaterdag 10:15 - 11:15 Atletiektraining Sten van der Moer
 
Atletiek Techniektraining Junioren A/B/C
woensdag 19:30 - 20:45 Techniektraining Maria Sofan
 
Atletiek Looptraining Junioren A/B/C/D
maandag 19:00 - 20:30 Hardlooptraining Baan Diana Spaargaren
 
Atletiek Techniektraining Junioren D
woensdag 18:30 - 19:45 Techniektraining Maria Sofan
 
Atletiek Techniektraining junioren, senioren, masters
donderdag 19:00 - 20:30 Techniektraining Alan Pijlman
 
Atletiek Trainingsgroep sprint/400 m/800 m
dinsdag 19:30 - 21:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
donderdag 19:30 - 21:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
zondag 09:30 - 11:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
 
Hardlopen Loopgroep Ari Smit
maandag 19:30 - 21:00 Duurlooptraining In de donkere maanden vanaf de Brink Ari Smit
woensdag 19:30 - 20:45 Hardlooptraining Baan Ari Smit
zaterdag 09:15 - 10:45 Duintraining Ari Smit
 
Hardlopen Loopgroep Dames (DiMo)
dinsdag 08:45 - 09:45 Looptraining Annerieke Osinga
 
Hardlopen Loopgroep Jacco Verhulst
dinsdag 19:30 - 20:45 Looptraining Jacco Verhulst
 
Hardlopen Loopgroep Piet Hein Twisk en Monique van Wijngaarden
dinsdag 19:45 - 21:00 Looptraining Piet-Hein Twisk
 
Hardlopen Loopgroep Hans Beentjes
donderdag 19:45 - 21:00 Looptraining Hans Beentjes
 
Hardlopen Loopgroep Jean Brakenhoff
maandag 09:00 - 10:30 Looptraining Jan Brakenhoff
 
Hardlopen Loopgroep Recreanten Wim Noom
woensdag 09:00 - 10:15 Looptraining Wim Noom
zaterdag 09:00 - 10:15 Looptraining Wim Noom
 
Hardlopen Loopgroep Recreanten Jorg van der Wel / Sandra Straathof
woensdag 19:30 - 20:30 Looptraining Jorg van der Wel
 
Hardlopen Loopgroep Joop Beentjes
zondag 09:30 - 11:00 Duintraining Joop Beentjes
 
Hardlopen TDR Jeugd
dinsdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Baan, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
donderdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Baan, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 09:00 - 10:15 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 10:15 - 11:30 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zondag 09:00 - 11:00 Duintraining Duinen Castricum of Schoorl Eugene van Kruchten
 
Hardlopen TDR selectie
dinsdag 19:00 - 21:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
zondag 09:00 - 11:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
 
Sportief bewegen Blijf-Fit
zaterdag 08:30 - 10:00 Sportief Bewegen Wim Behrens
 
Wandelen Sportief wandelen
donderdag 09:15 - 10:30 Wandeltraining Irma Straver
 
Terug naar boven