Trainingstijden

Atletiek Junioren A/B, senioren en masters
maandag 19:30 - 21:00 (Top)snelheid & startblokken Sportpark De Duinloper, Castricum Igor Smits
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Jacco Verhulst
woensdag 19:30 - 21:00 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Maria Sofan
donderdag 19:30 - 21:00 Looptechniek & Tempo Kort Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
donderdag 19:30 - 21:00 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Alan Pijlman
zaterdag 09:30 - 11:00 Heuveltraining Duinen
 
Atletiek Junioren C/D
maandag 19:00 - 20:30 Looptraining Sportpark De Duinloper, Castricum Diana Spaargaren
woensdag 18:30 - 19:45 Springen en horden Sportpark De Duinloper, Castricum Maria Sofan
donderdag 18:30 - 19:45 Werpen Sportpark De Duinloper, Castricum Alan Pijlman
 
Atletiek Pupillen A1/A2
dinsdag 18:15 - 19:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Lucas Schram
zaterdag 10:15 - 11:15 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Sten van der Moer
 
Atletiek Pupillen mini en B/C
dinsdag 17:00 - 18:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Lucas Schram
zaterdag 09:00 - 10:00 Atletiektraining Sportpark De Duinloper, Castricum Sten van der Moer
 
Hardlopen Looptechniek & Tempo Kort
dinsdag 19:30 - 21:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
zondag 09:30 - 11:00 Hardlooptraining Baan Eugene van Kruchten
 
Hardlopen Loopgroep Ari Smit
maandag 19:30 - 21:00 Duurlooptraining In de donkere maanden vanaf de Brink Ari Smit
woensdag 19:30 - 20:45 Hardlooptraining Baan Ari Smit
zaterdag 09:15 - 10:45 Duintraining Ari Smit
 
Hardlopen Loopgroep Dames (DiMo)
dinsdag 08:45 - 09:45 Looptraining Annerieke Osinga
 
Hardlopen Loopgroep Jacco Verhulst
dinsdag 19:30 - 21:00 Circuit & tempo lang Sportpark De Duinloper, Castricum Jacco Verhulst
 
Hardlopen Loopgroep Piet Hein Twisk en Monique van Wijngaarden
dinsdag 19:45 - 21:00 Looptraining Piet-Hein Twisk
 
Hardlopen Loopgroep Hans Beentjes
donderdag 19:45 - 21:00 Looptraining Hans Beentjes
 
Hardlopen Loopgroep Jean Brakenhoff
maandag 09:00 - 10:30 Looptraining Jan Brakenhoff
 
Hardlopen Loopgroep Recreanten Wim Noom
woensdag 09:00 - 10:15 Looptraining Wim Noom
zaterdag 09:00 - 10:15 Looptraining Wim Noom
 
Hardlopen Loopgroep Recreanten Jorg van der Wel / Sandra Straathof
woensdag 19:30 - 20:30 Looptraining Jorg van der Wel
 
Hardlopen Loopgroep Joop Beentjes
zondag 09:30 - 11:00 Duintraining Joop Beentjes
 
Hardlopen TDR Jeugd
dinsdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
donderdag 18:00 - 19:30 Hardlooptraining Baan Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 09:00 - 10:15 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zaterdag 10:15 - 11:30 Krachttraining Krachthonk, Sportpark De Duinloper, Castricum Eugene van Kruchten
zondag 09:00 - 11:00 Duintraining Duinen Castricum of Schoorl Eugene van Kruchten
 
Hardlopen TDR selectie
dinsdag 19:00 - 21:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
zondag 09:00 - 11:00 Hardlooptraining Baan Guido Hartensveld
 
Sportief bewegen Blijf-Fit
zaterdag 08:30 - 10:00 Sportief Bewegen Wim Behrens
 
Wandelen Sportief wandelen
donderdag 09:15 - 10:30 Wandeltraining Irma Straver
 
Terug naar boven